Општина Богданци                                                                                          

HomeОдноси со јавностНајавиИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПРЕКИН ВО ВОДОСНАБДУВАЊЕТО

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПРЕКИН ВО ВОДОСНАБДУВАЊЕТО

ПОЧИТУВАНИ,

Ве известуваме дека на ден 04.11.2017 година (САБОТА) во град БОГДАНЦИ од 08:00 часот ќе има прекин во испораката на вода до корисниците. Прекинот на водоснабдувањето ќе биде поради интервенција на главниот цевковод и главни линии.

Се надеваме на Ваше разбирање

 

 

 

ДЕЛОВНИ ИНФОРМАЦИИ

ЛИНКОВИ

 

 

Културни настани

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Број на гледања на артикли
1008637

Посетители

000641
Денес
Вчера
Оваа недела
Овој месец
Вкупно
641
0
641
641
641

Server Time: 2018-06-18 13:11:48
Joomla template by Joomlashine.com