Општина Богданци                                                                                          

HomeОдноси со јавност

ЧЕСТИТКА ЗА НОВА ГОДИНА

Ми претставува задоволство во мое лично име и во името на општинската администрација, да ви испратам најискрени желби за што подобра Нова Година, посакувајќи во секое семејство да преовладува здравјето, љубовта, среќата и слогата.

Среќна Нова 2016 Година!

Со почит,

Анастасија Олумчева – Градоначалник на општина Богданци

 

 

ДЕЛОВНИ ИНФОРМАЦИИ

ЛИНКОВИ

 

 

Културни настани

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Број на гледања на артикли
632574

Посетители

1030731
Денес
Вчера
Оваа недела
Овој месец
Вкупно
1000
817
4515
27407
1030731

Server Time: 2017-06-23 12:05:18
Joomla template by Joomlashine.com