Општина Богданци                                                                                          

HomeОдноси со јавностШЕТАЛИШТЕТО НА ГРАДСКИОТ ПАРК ВО БОГДАНЦИ ПОВТОРНО ВРАТЕН НА ГРАЃАНИТЕ

ПОЧИНА ПРВИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК НА ОПШТИНА БОГДАНЦИ

Со жалење ја примивме веста за смртта на г-дин Ѓорѓе Петрушев - првиот Градоначалник на Општина Богданци.
Постојат нешта кои што не сакаме да се случат,но мораме да ги прифатиме и луѓе со кои сме живееле,а од кои мора да се простиме.
Го упатуваме нашето најдлабоко сочувство до фамилијата. 
Почивај во мир!
Градоначaлник на Општина Богданци, Блаже Шапов.

 

 

ДЕЛОВНИ ИНФОРМАЦИИ

ЛИНКОВИ

 

 

Културни настани

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Број на гледања на артикли
1125223

Посетители

1771748
Денес
Вчера
Оваа недела
Овој месец
Вкупно
10
1787
3284
33690
1771748

Server Time: 2018-09-19 00:05:26
Joomla template by Joomlashine.com