Општина Богданци                                                                                          

HomeКонтакт

Контакт

 

• Градоначалник: Анастасија Олумчева
• Членови на совет: 11
• Адреса: Општина Богданци, Маршал Тито 62, Богданци 1484
• Телефон: 034/222-333, 034/221-077
• Факс: 034/222-333
• Електронска пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
                                         Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

ДЕЛОВНИ ИНФОРМАЦИИ

ЛИНКОВИ

 

 

Културни настани

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Број на гледања на артикли
613809

Посетители

997921
Денес
Вчера
Оваа недела
Овој месец
Вкупно
52
509
5932
13967
997921

Server Time: 2017-05-27 00:28:25
Joomla template by Joomlashine.com