Ве известуваме дека денес (17.09.2021) во 14.00 часот започнува 68-та седница на Советот на општина Богданци.

Доколку сте заинтересирани да ја гледате истата во живо, следете го следниот линк:

https://youtu.be/O2GBWDxF3Gs

jokerbet

tempobet

youwin

hepsibahis

grandpashabet

buca escort

trendbet mrcasino

gaziantep escort bayan gaziantep escort kayseri escort