Со овој Јавен повик, СЕ ПОВИКУВААТ сите младински организации, политички подмладоци, ученичките и студентските организации и другите облици на младинско здружување кои реализират активности на подрачјето на Општина Богданци, да номинират свој претставник во Иницијативниот одбор за конституирање на Локално собрание на млади на Општина Богданци.

Јавен повик за формирање на иницијативен одбор за формирање на локално собрание на млади

ekbonus.com deneme bonusu veren siteler linkegit.com

bahis siteleri grandbetting cratosslot betkanyon albibet aresbet galabet maltcasino vdcasino baymavi supertotobet retrobet betasus betexper btcbahis betvole ngsbahis betmatik